FANDOM


Ласкаво просимо!

Вітаємо в центрі Загонів розвитку вікі-спільнот — об'єднанні користувачів різних вікі-спільнот україномовного порталу.

Ми є об'єднанням користувачі, що взяли за мету розвиток рідного україномовного порталу. Тому, якщо вам необхідна допомога, не соромтеся звертатися до нас, бо саме заради цього існує наше об'єднання!

Бажаєте стати частиною об'єднання чи хочете приєднатися до якогось загону? Немає проблем! Ми завше раді новим людям, але вам необхідно буде заповнити відповідний запит, щоб ми знали до якого ви загону приєднаєтесь і/та, звісно, щоб ми могли позначити вас, як частину нашого об'єднання на відповідних сторінках.

Будь ласка, витратьте кілька своїх дорогоцінних хвилин, щоб оглянути головну сторінку. Ми гадаємо, ви знайдете тут все, що може допомогти вам з вашими питаннями.

Основні сторінки
Командний склад
Гетьман
Полковники


Сотник
Сотенна старшина
Писар

Детальна інформація на сторінці Командний склад.
Не соромтеся звертатися до членів команди вікі, якщо виникнуть питання, пропозиції, конфлікти тощо.

Те, що необхідно пам'ятати
Нижче знаходяться декілька правил, які необхідно знати перед надсиланням запиту
Перспективні вікі-спільноти
Ми є невеличким об'єднанням користувачів, тому ми не завжди маємо можливість надати вам допомогу через зайнятість різними вікі-спільнотами. Звісно, ми намагаємося допомагати кожні вікі-спільноті, що звертається до нас, але перевага надається перспективним вікі-спільнотам. Якщо ваша вікі-спільнота не отримує допомогу через якісь причини, будь ласка, не ображайтесь, бо ми — люди і, звісно, саме тому не можемо всюди й всім допомагати.
Політика доброзичливості
В Загоні допомоги вікі-спільнотам діє політика доброзичливості, тому усі, навіть члени загонів, повинні її дотримуватися! Доброзичливість — запорука мирної та дружньої співпраці, тому командний склад загону міцно дотримується контролю і\та можуть накласти відповідні санкції до кожного, незалежно від його статусу.
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.